Bulliqi: Entuziazëm e gatishmëri të jashtëzakonshme për bashkëqeverisje

Bulliqi: Entuziazëm e gatishmëri të jashtëzakonshme për bashkëqeverisje

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, njëherëh kandidat i LVV-së edhe për një mandat në kryet të kësaj komune, ka vazhduar takimet me qytetarë, teksa i ka falënderuar për mbështetje dhe mikpritje.

Përmes një statusi në Facebook, Bulliqi ka thënë se ka entuziazëm e gatishmëri të jashtëzakonshme nga qytetarët për vazhdim të bashkëqeverisjes.

Ky është statusi i tij i plotë:


Entuziazëm e gatishmëri e jashtëzakonshme nga qytetarët për vazhdim të bashkëqeverisjes. Ju faleminderit për përkrahjen e fuqishme e mikpritjen e ngrohtë secilës familje e secilës lagje.

#BashkëQeverisim

144✅

Lexo edhe

Video