Bukuroshja Hurem befason fansat me një njoftim nga vaska

Bukuroshja Hurem befason fansat me një njoftim nga vaska

Meryem Uzerli, e cila u bë e famshme në serialin turk “Sulejmani i Madhërishëm” për rolin e saj si sulltanesha fatale Hurem, në fillim të vitit u bë nënë e vajzës Lily Koi dhe aktualisht i është përkushtuar plotësisht rolit të saj më të rëndësishëm në jetë. Por aktorja gjermane me origjinë turke gjen pak kohë edhe për veten.

Ata që e ndjekin “Sulltaneshën Hurem” në rrjetet sociale, e dinë se ajo poston më së shumti foto ku tregon modele flokësh, duke ndryshuar shpesh kombinime ngjyrash dhe mode. Kësaj radhe, Meryem shkoi një hap më tej, duke u shfaqur lakuriq.

Turkja e famshme ka pozuar në vaskë, me një buzëqeshje të madhe në fytyrë si të kishte lindur nga një nënë dhe me mbulesa vetullash.


Është e njohur se Meryem, përveç Lily Koi, ka edhe një vajze 6-vjeçare Lara Jemina. Para se të lindte, ajo kishte probleme të rënda shëndetësore. Partneri i atëhershëm, një sipërmarrës 17-vjeçar, donte që aktorja të abortonte. Ajo ndërpreu lidhjen dhe mirëpriti e vetme fëmijën e saj të parë.

Që atëherë, Meryem nuk dëshiron të flasë për jetën e saj private dhe këtë herë lumturinë e jetës që e ka mbajtur për vete, kështu që ende nuk e ka konfirmuar nëse babai i vajzës së saj të dytë është aktori Caglar Ertugrul, me të cilin është në një lidhje prej kohësh nga rolet në telenovelat turke.

Sipas mediave të huaja, Uzerli filloi biznesin e saj dhe hapi një dyqan ëmbëlsirash në qendër të Berlinit.

Lexo edhe

Video

error: