Britney Spears: Djemtë e mi zemërohen shumë kur postoj për ta

Britney Spears: Djemtë e mi zemërohen shumë kur postoj për ta

Britney Spears thotë se djemtë e saj “çmenden vërtet” kur ajo poston në Instagram, por refuzon të kërkojë falje për aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Ylli 40-vjeçar, e cila së fundmi ka bashkëpunuar me Elton John në këngën Hold Me Closer, është nëna e Sean (16) dhe Jayden (15) me ish-bashkëshortin Kevin Federline dhe bëri shaka se fëmijët e saj mund t’i japin legjendës së muzikës një “vrapim për paratë e tij”, por ata “ndaluan ta shihnin atë”.

Krahas një montazhi të saj duke kërcyer në gjendje të ndryshme të zhveshjes, ajo shkroi në Instagram:

“Fakti që po bëj një këngë me Elton më bën të qaj shumë. Kam dëgjuar orët e vozitjes për në klasën e vallëzimit nga ora 8-14 … Shih përsëri çfarë është! Çfarë nderi të jesh me duar kaq të dhuruara! Ne tashmë e dimë! Djali im mund t’i jep atij një vrap për paratë e tij! Kam shumë filmime të tij duke luajtur … po, fëmijët e mi janë gjeni të frikshëm! Është disi e frikshme… ai nuk më shihte më.”


Autorja e hitit “…Baby One More Time”, e cila rifitoi kontrollin e pasurisë së saj në vitin 2021 pasi një kujdestari e qeverisur nga familja e saj u ndërpre, bëri kërkesë për divorc nga burri i saj në vitin 2006 dhe atij iu dha kujdestaria e plotë e fëmijëve të tyre.

Komentet e saj vijnë vetëm disa orë pasi djali i saj më i vogël pretendoi se aktiviteti i saj i egër në mediat sociale “mund të mos ndalet kurrë”.

Ndërkohë, Britney, e cila u martua me aktorin Sam Asghari (28) në qershor, nuk arriti të ftonte familjen e saj të ngushtë në dasmën e saj dhe djemtë e saj u tha se e kishin refuzuar një ftesë, me yllin e muzikës që e mbyll postimin e saj duke theksuar se ishte “e frikshme” që fëmijët e saj kishin zgjedhur të mos e shihnin por nuk pranuan të kërkonin falje për postimet e saj në Instagram.

“Unë postova diçka për të, por ai u çmend shumë, kështu që për fat të keq, nuk kam qenë në gjendje të postoj familjen time të dashur”, ka shkruar ajo.

Lexo edhe

Video