Brightoni barazon rezultatin ndaj Chelseat-video

Brightoni barazon rezultatin ndaj Chelseat-video

Brightoni e ka nisur shumë më mirë pjesën e dytë ndaj Chelseat dhe si rezultat edhe e ka barazuar rezultatin.

Në minutën e 60’ të ndeshjes ishte Webster ai i cili ka rikthyer baraspeshën në fushë pasi për londinezët në minutën e 28’ kishte realizuar Hakim Ziyech, transmeton KosovaPress.


Goli i Websterit:

Lexo edhe

Video