Brentfordi kalon në epërsi kundër Cityt, drama në “Etihad” – video

Brentfordi kalon në epërsi kundër Cityt, drama në “Etihad” – video

Manchester City është shumë afër humbjes së dytë në këtë sezon në Premier Ligën angleze.

Skuadra e Brentfordit ka arritur të kalojë në epërsi prej 2:1 si mysafire e Manchester Cityt, ku në minutat e fundit të ndeshjes shënon Ivan Toney, raporton KosovaPress.


Toney arrin të shënojë golin e dytë personal të ndeshjes, dhe të dytin për Brentfordin në minutën e 90+8’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) Arsalan on Twitter: “Ivan Toney might have scored the winning goal for Brentford. https://t.co/iqHWiYG2zP” / Twitter

Lexo edhe

Video