Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Brenda një dite 575 gjoba për shkelësit e Ligjit antiCovid

Brenda një dite 575 gjoba për shkelësit e Ligjit antiCovid

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka shqiptuar 575 gjoba për qytetarë që nuk kanë respektuar ligjin antiCovid-19.


Po ashtu për shkelje të rregullave në trafik Policia në 24 orëshin e fundit ka shqiptuar 1,270 gjoba.

23 persona janë arrestuar, ndërsa kanë ndodhur 22 aksidente me të lënduar dhe 30 me dëme materiale.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: