Brazil-Zvicër, zhbllokohet rezultati

Brazil-Zvicër, zhbllokohet rezultati

Ka ndryshuar pas 83’ minutave lojë rezultati në ndeshjes ndërmjet Brazilit dhe Zvicrës që po zhvillohet në stadiumin “974”.

Zviceranët kanë marrë një goditje të madhe pasi kanë pësuar gol në minutat e fundit dhe realizues ishte mesfushori Casemiro, raporton KosovaPress.


Ka mbetur shumë pak kohë që Zvicra të reagojë dhe ta shmang humbjen.

Ja goli i Casemiros:

Lexo edhe

Video