Brad Pitt në lidhje me këngëtaren suedeze Lykke Li?

Brad Pitt në lidhje me këngëtaren suedeze Lykke Li?

Brad Pitt (58) është në lidhje me këngëtaren suedeze Lykke Li (35), e cila “jeton pranë A-Lister” mes raporteve se ata “po takohen fshehurazi”.

Thashethemet filluan të qarkullojnë sot se Brad dhe Lykke kanë qenë në “takime  të fshehta” pavarësisht se nuk janë fotografuar së bashku.

Spekulimet u përforcuan nga faqja e njohur e thashethemeve në Instagram Deuxmoi, e cila pretendonte se ata ishin “thjesht miq”.

Megjithatë, një raport i gazetës “Sun” pretendon se Lykke jeton tre minuta larg Pitt, duke e bërë më të lehtë romancën e përfolur për t’u mbajtur sekret.

“Brad dhe Lykke kanë qenë në gjendje “të fluturojnë nën radar” kaq lehtë, sepse ata janë fqinjë. Për Brad ka funksionuar në mënyrë perfekte të ketë dikë që i pëlqen të jetojë afër, në mënyrë që të jetë nën radar”, tha një burim i gazetës.

“Sun” gjithashtu pretendon se Brad Pitt filloi të takohej me Lykke në mesin e vitit 2021.

Jeta e dashurisë së Brad ka tërhequr një stuhi thashethemesh, të cilat në të kaluarën e kanë lidhur me emra të tillë si Neri Oxman dhe modelen gjermane Nicole Poturalski.

Për momentin ai është i përfshirë në një betejë kujdestarie me ish-bashkëshorten  Angelina Jolie, e cila për herë të parë kërkoi divorcin prej tij në vitin 2016.

Ata ende jetojnë pranë njëri-tjetrit në Los Feliz, ku ai ka një kompleks të madh që e zgjeroi nga një shtëpi që fillimisht e bleu në vitet ’90-ta.


Ndërkohë Angelina jeton në shtëpinë e mëparshme me fëmijët e saj dhe Brad, Maddox, 20, Pax, 18, Zahara, 17, Shiloh, 16, dhe Knox dhe Vivienne, 13-vjeçe.

“Doja që të ishte afër babait të tyre, i cili është vetëm pesë minuta larg”, tha ajo për British Vogue vitin e kaluar kur shpjegoi pse e bleu shtëpinë.

Lykke thuhet se jeton në një shtëpi aty pranë të blerë në vitin 2018 nën besim të emrit të ish-it të saj Jeff Bhasker, sipas “Sun”.

Ajo dhe Jeff mirëpritën djalin e tyre Dion, pesëvjeç, vetëm tre javë para se nëna e Lykke të vdiste, një periudhë e trazuar që frymëzoi albumin e saj “So Sad So Sexy”.

Angelina është vetë në mes të thashethemeve për romancë me The Weeknd, i cili nxiti hamendjen me një tekst në albumin e tij të ri “Vajza ime e re është një yll filmi”.

Në tetorin e kaluar, Angelina shënoi një fitore në betejën e kujdestarisë “Brangelina”, e cila më parë mendohej se do të mbyllej. Një gjyqtar privat u diskualifikua nga beteja e kujdestarisë qershorin e kaluar për “dështim për të bërë zbulime të detyrueshme” mbi lidhjet e biznesit të tij me avokatin e Brad.

Apeli vendosi për diskualifikimin e gjyqtarit pasi anuloi vendimin e tij të mëparshëm pasi i kishte dhënë Brad më shumë kohë të kalojë me pesë fëmijët e tij të mitur.

Brad apeloi diskualifikimin, por tetorin e kaluar Gjykata e Lartë e Kalifornisë mohoi një rishikim të vendimit të qershorit.

Ekipi ligjor i Brad ka pretenduar në të kaluarën se Angelina po përpiqej vetëm të diskualifikonte gjyqtarin në mënyrë që të anulonte vendimin që ai mori në favor të Brad.

Lexo edhe

Video