Brad Pitt “kalon kohë me Emily Ratajkoswki”

Brad Pitt “kalon kohë me Emily Ratajkoswki”

Brad Pitt thuhet se ka kaluar kohë me Emily Ratajkoswki, por ata ende nuk janë zyrtarisht në lidhje, raporton Page Six duke iu referuar burimeve të veta.

Aktori i “Bullet Train” gjithashtu është “parë me njerëz të tjerë” në muajt e fundit dhe se ai nuk po takohet me “askënd në veçanti”, sipas burimeve.

Brad ishte në Paris të dielën dhe Emily javën e kaluar udhëtoi nga Nju Jork në Itali për një shfaqje mode.

Ka pasur thashetheme që nga java e kaluar në rrjetet sociale se ata janë në ditët e para të takimit, por nuk ka asnjë provë se ata janë çift.


Në gusht, revista OK raportoi se Brad po afrohej me Emily-n, duke mbajtur një pretendim se ai “e kishte kërkuar të dilte” dhe ajo i kishte thënë po.

Brad është ende i përfshirë në beteja ligjore me ish-gruan e tij Angelina Jolie, 47- vjeç, për kujdestarinë e gjashtë fëmijëve Maddox, 21, Pax, 18, Zahara, 17, Shiloh, 16 dhe binjakët 14-vjeçarë Vivienne dhe Knox.

Ata po zihen edhe për Château Miraval, kantina e verës që blenë kur ishin martuar.

Emily kohët e fundit bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj Sebastian Bear-McClard, 41-vjeç, mes pretendimeve për tradhti.

Çifti u nda për herë të parë në korrik mes raporteve se producenti i filmit, me të cilin Emily ndan djalin 18-muajsh Sylvester Apollo Bear, ishte një mashtrues “serik”.

Lexo edhe

Video