Boban nis vizitat e tij në Kosovë, pritet nga ministri Çeku

Boban nis vizitat e tij në Kosovë, pritet nga ministri Çeku

Legjenda kroate dhe shefi i futbollit të UEFA-s, Zvonimir Boban ka filluar sot vizitat e tij në Kosovë.


Vizita e parë e Boban ishte në Ministrinë e Kulturës Rinisë dhe Sportit (MKRS), ku u prit nga ministri Hajrulla Çeku, raporton KosovaPress.

I pranishëm në këtë takim ishte edhe presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi.

Lexo edhe

Video