Blogerja shqiptare me e re në moshë

Blogerja shqiptare me e re në moshë

Ka shumë vajza të cilat janë të veçanta në stilin e tyre prej të cilave mund të mësoni shumë për modën dhe trendet e reja. Kësaj here, na tërhoqi vëmendjen një blogere shqiptare mjaft e re në moshë. Është fjala për 10 vjeçaren Tuana Ibishi, me të cilën kaluam së bashku një të diel duke kombinuar rroba e duke biseduar rreth pasioneve të saj më të mëdha, aktrimin dhe moderimin.

Për më shumë ndiqni videon:


Lexo edhe

Video