Blero flet për kohën larg Afronës

Blero flet për kohën larg Afronës

Pak ditë më parë Blero ka publikuar këngë e tij më të re “Merri sytë e mi”.

Së fundi i ftuar në Cult të Kosovapress këngëtari tha se kjo këngë e solli atë në një stil ndryshe, madje edhe si një aktor.


Blero po ashtu foli edhe për kohën larg Afronës dhe takimin pas më shumë se katër muaj.

Për më shumë ndiqeni intervistën:

Video

error: