Bixhozi në Viti, arrestohet një person

Bixhozi në Viti, arrestohet një person

Një person është arrestuar mbrëmë në Viti, pasi që gjatë kontrollit në lokalin e tij janë hasur duke luajtur bixhoz disa persona.


Po ashtu, janë konfiskuar 1291 çipa për këtë veprimtari, katër palë letra, dhe 955 euro.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.   

Lexo edhe

Video