Bislimi flet pas takimeve në Bruksel

Zëvendëskryeministri i parë i Republikës së Kosovës për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi po mban konferencë për media.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.