Bie nga lartësia një person në Tiranë

Bie nga lartësia një person në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:50, te pallati me “Shigjeta” në Tiranë.

Policia bën të ditur se një grua ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.


Identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur, ndërsa është rreth 35-vjeçe.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe

Video

error: