Bie mbrojtja e Katarit, Holanda në epërsi – video

Bie mbrojtja e Katarit, Holanda në epërsi – video

Tanimë është shënuar goli i parë në përballjen tejet interesante mes Holandës dhe Katarit.

Kombëtarja e Holandës ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Katarit, përmes golit të shënuar nga Cody Gakpo, raporton KosovaPress.


Gakpo shënon në minutën e 26’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) All goals replay on Twitter: “NETHERLANDS 🇳🇱 1-0 🇶🇦 QATAR ⚽ 26′ Cody Gakpo 🇳🇱 #FIFAWorldCup https://t.co/VRCUkJnCWt” / Twitter

Lexo edhe

Video