Bie goli në ndeshjen Crotone – Milan – video

Bie goli në ndeshjen Crotone – Milan – video

Crotone dhe Milani i kanë mbyllur 45 minutat e para të ballafaqimit mes tyre, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e dytë të kampionatit italian Serie A.

Fraksioni i parë i ndeshjes u zhvilluar pa shumë raste shënimi, por Milani shkoi në pushim me epërsi minimale 0:1.


Golin për “rossonerët” e realizoi Frank Kessie nga pika e bardhë në çastet e fundit të pjesës së parë.

Ja goli:

Lexo edhe

Video

error: