Bie goli i parë në ndeshjen mes Liverpool dhe Southampton

Bie goli i parë në ndeshjen mes Liverpool dhe Southampton

Ende pa kaluar minuta e 5’ e ndeshjes nikoqirët arrijnë të zhbllokojnë rezultatin.

Gjigandi anglez Liverpool ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër skuadrës së Southampton përmes golit të shënuar nga sulmuesi Diogo Jota, përcjell KosovaPress.

Përmes një asistimi të mbrojtësit Andrew Robertson, Jota arrin të kalojë Liverpoolin në epërsi prej 1:0 në minutën e 2’ të ndeshjes.


Rezultati momental është 1:0 në favor të Liverpoolit.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video