Bie goli i parë në ndeshjen mes Francës e Austrisë – video

Bie goli i parë në ndeshjen mes Francës e Austrisë – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kombëtares së Francës dhe asaj të Austrisë, ku vendasit kanë gjetur golin të parët.

Franca ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Austrisë përmes golit të shënuar nga Kylian Mbappe, përcjell KosovaPress.


Mbappe shënon në minutën e 56’ për të dërguar “Gjelat” në epërsi prej 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video