Bie goli i parë mes Progres dhe Gjilanit

Bie goli i parë mes Progres dhe Gjilanit

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Municipal de la Ville de Differdange” ku po luhet ndeshja mes Progres dhe Gjilanit.


Skuadra e Progres ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Gjilanit, falë golit të shënuar nga Mayron De Almeida, raporton KosovaPress.

Almeida kalon skuadrën e tij në epërsi prej 1:0 në minutën e 11’ të ndeshjes.

Lexo edhe

Video