Bie goli i parë mes Kroacisë dhe Brazilit – video

Bie goli i parë mes Kroacisë dhe Brazilit – video

Pas plot 105 minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Education City” kemi golin e parë të ndeshjes tejet interesante mes Kroacisë dhe Brazilit.

Kombëtarja e Brazilit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Kroacisë, përmes golit të shënuar nga Neymar, raporton KosovaPress.


Neymar shënon në minutën e 105+1’ për ta dërguar Brazilin në epërsi prej 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(9) M on Twitter: “Neymar’s brilliance 🔥🔥🔥 GOAL https://t.co/igTmJOw2qn #Qatar2022” / Twitter

Lexo edhe

Video