Bie goli i parë mes Holandës e Amerikës – video

Bie goli i parë mes Holandës e Amerikës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Amerikës.

Holanda ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Amerikës, përmes golit të shënuar nga Memphis Depay, raporton KosovaPress.


Depay shënon në minutën e 10’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(19) All goals replay on Twitter: “NETHERLANDS 🇳🇱 1-0 🇺🇲 USA ⚽ 10′ Memphis Depay 🇳🇱 #FIFAWorldCup https://t.co/JSHBf2qnuY” / Twitter

Lexo edhe

Video