Bie goli i parë mes Cityt dhe Nottinghamit (VIDEO)

Bie goli i parë mes Cityt dhe Nottinghamit (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Etihad”, ku po luhet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Nottingham Forestit.

Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 ndaj Nottinghamit, përmes golit të Phil Foden, raporton KosovaPress.


Foden shënon në minutën e 7’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨 GOAL | Manchester City 1-0 Nottingham | Phil Foden Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/t9ivt5Igm6” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video