Bie goli i dytë në ndeshjen mes Romës dhe Juventusit

Bie goli i dytë në ndeshjen mes Romës dhe Juventusit

Mysafirët kanë arritur ta barazojnë rezultatin në stadiumin “Olimpico”.

Gjigandi italian Juventus ka arritur të barazojë rezultatin në 1:1 në derbin kundër Romës, përmes golit të shënuar nga sulmuesi anësorë Paulo Dybala, përcjell KosovaPress.

Përmes një asistimi të Federico Chiesas, Dybala arrin të barazojë shifrat për “Zonjën e Vjetër” në minutën e 18’ të ndeshjes.


Rezultati momental mes Romës dhe Juventusit është 1:1.

Golin e Dybalas e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video