Berisha thërret protestë kundër “Ballkanit të Hapur”: Të gjithë në mbrojtje të interesit kombëtar

Para se të votonte për shkarkimin e kreut aktual, Lulzim Basha, ish-kryeministri Sali Berisha, ftoi të gjithë demokratët që të hënën në orën 16:00, t’i bashkohen protestës së madhe në mbrojtje të interesit kombëtar. Ai paralajmëroi se Rama dhe Basha do të kenë të njëjtin fund. “Referendumi ka sjellë entuziazëm, shpresë dhe besim në rritje … Continue reading Berisha thërret protestë kundër “Ballkanit të Hapur”: Të gjithë në mbrojtje të interesit kombëtar