Berisha i shënon Bayernit qysh në minutën e 2’ (VIDEO)

Berisha i shënon Bayernit qysh në minutën e 2’ (VIDEO)

Sulmuesi me prejardhje kosovare, Mërgim Berisha e ka shënuar golin e shtatë personal në Bundesliga.

Momentalisht po zhvillohet ndeshja mes Bayern Munichut dhe Augsburgut, ku ky i fundit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0, raporton KosovaPress.


Golin e epërsisë për mysafirët e shënoi Mërgim Berisha, i cili kali Augsburgun në avantazh qysh në minutën e 2’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

FULL TIME SPORTS TV on Twitter: “GOAL | BAYERN 0-1 AUGSBURG ⚽️ 3′ Mergim Berisha #BAYAUG #Bundesliga https://t.co/81dzZ1QMhf” / Twitter

Lexo edhe

Video