Berisha: Demonstrimet në kufi nga forcat serbe nuk e trembin asnjë kosovarë

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), njëherësh kryetar i Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtje, Bekë Berisha deklaroi sot (të hënën) se demonstrimet dhe provokimet e forcave serbe në veri të vendit nuk e trembin asnjë qytetarë të Kosovës. Teksa tha se Kosova ka shumë të rinj e atdhedashës që i dalin … Continue reading Berisha: Demonstrimet në kufi nga forcat serbe nuk e trembin asnjë kosovarë