Benzema shënon, Reali thellon epërsinë ndaj Cityt

Benzema shënon, Reali thellon epërsinë ndaj Cityt

Real Madridi e ka shënuar edhe golin e tretë dhe e ka dyfishuar epërsinë ndaj Manchester Cityt në 3-1.

Më të filluar pjesa e parë e vazhdimeve, Karim Benzema u pengua brenda zonës duke fituar një penallti të cilën e ktheu në gol në minutën e 95’-të.


Ja goli i tij:

Lexo edhe

Video