Bellerin refuzoi dy oferta nga Italia dhe uli pagën vetëm për t’iu bashkuar Barcelonës

Bellerin refuzoi dy oferta nga Italia dhe uli pagën vetëm për t’iu bashkuar Barcelonës

Një nga transferimet më interesante të merkatos verore padyshim ishte edhe ai i Hector Bellerin te Barcelona.

Mbrojtësi spanjoll bëri një ulje të madhe rroge vetëm për t’iu bashkuar Barcelonës në çastet e fundit të afatit kalimtar të transferimeve, përcjell KosovaPress.


Po ashtu, Bellerin refuzoi dy oferta tejet të mira nga Italia vetëm për të kompletuar rikthimin e tij te Barça.

Bellerin tani është i gatshëm që të bëjë debutimin e tij si lojtarë i gjigantit të La Ligas.

Lexo edhe

Video