Bella Hadid zhvishet topless për shkak të reklamës: Me të vërtetë ka një efekt antistres…

Bella Hadid zhvishet topless për shkak të reklamës: Me të vërtetë ka një efekt antistres…

Modelja 24-vjeçare ka zbuluar se është bërë pjesë e Kin Euphorics, një markë e ilaçeve barishtore për të lehtësuar stresin.


Bella Hadid tha se e provoi atë pije disa vjet më parë dhe siç thotë ajo, ishte një nga momentet që i ndryshoi jetën.

Ajo shtoi se beson se universi e vendosi atë atje. Bella është bashkuar me themeluesin e markës Jen Batchelor për t’u përfshirë në projekt.

Lexo edhe

Video