Bella Hadid nuk e njeh askush – foto

Bella Hadid nuk e njeh askush – foto

Një ndër modelet më të paguara në botë, Bella Hadid, është parë së fundi duke shëtitur e relaksuar rrugëve të Nju Jorkut.


Ajo kishte veshur një xhaketë të gjerë dhe gjithashtu një pjesë të ulët të rastësishme të tutave, me një kapelë në kokë dhe maskë mbrojtëse në fytyrë.

Mediat amerikane raportojnë se modelja e njohur mund të ecte rrugëve në mënyrë të relaksuar pasi ishte krejtësisht e panjohur për shkak të stilit të saj.

Lexo edhe

Video