Bekim Jashari fton qytetarët t’i bashkohen aksionit për kërkimin e Egzona Islamit

Bekim Jashari fton qytetarët t’i bashkohen aksionit për kërkimin e Egzona Islamit

Kryetari i Skenderatj, Bekim Jashari, ka ftuar qytetarët t’i bashkohen aksionit për kërkimin e Egzona Islamit, 19-vjeçares që u zhduk para disa ditësh.

Postimi i plotë:

Në emrin tim dhe të Komunës së Skenderajt, shprehi shqetësimin tim në lidhje me zhdukjen tash e sa ditë të qytetares së Skenderajt, Egzona Islami.


Nesër qytetarë të vullnetit të mirë kanë organizuar kërkim masiv për gjetjen e saj, andaj kërkoj nga të gjithë ata që kanë mundësi, t’i bashkangjiten këtij kërkimi.

Njëkohësisht bëjë apel tek të gjitha ata që kanë informacione që lidhen me zhdukjen apo vendndodhjen e saj, të njoftojnë organet kompetente.

Uroj që Egzona të gjendet sa më shpejtë, shëndosh e mirë!.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: