Befasohet Milani, Verona në epërsi

Befasohet Milani, Verona në epërsi

Ka ndryshuar rezultati shumë shpejtë në ndeshjen ndërmjet Milanit dhe Hellas Veronas.


Skuadra e Stefano Piolit është befasuar me golin e mysafirëve që erdhi pas shtatë minutave lojë ne “San Siro” dhe realizues ishte Gianluca Caprari, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video

error: