Befasohet Barça, Vallecano në epërsi-video

Befasohet Barça, Vallecano në epërsi-video

Rayo Vallecano e ka befasuar Barcelonën pasi ka kaluar në epërsi pas gjysmë ore lojë në stadiumin “Camp del Futbol”.

Pas një gabimi në mesfushë në Sergi Busquets, Radamel Falacao veproi bukur në zonë dhe realizoi për 1-0.


Ja momenti i golit:

Video

error: