BDI shpall fitoren në këto tri komuna

BDI shpall fitoren në këto tri komuna

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, në një konferencë për media, ka thënë se partia e tij, ka fituar në tri komuna.


Ai ka thënë se BDI ka fituar në Saraj, Likovë dhe Pllasnicë.

Derisa thotë se janë në epërsi në të gjitha komunat me shumicë shqiptare./ Alsat.mk

Lexo edhe

Video

error: