Bayern dhe Barcelona arrijnë marrëveshjen për Coutinhon

Bayern dhe Barcelona arrijnë marrëveshjen për Coutinhon

Barcelona është shprehur e gatshme për zgjatjen e huazimit të Philippe Coutinho-s te Bayern Munich deri në përfundimin e Champions League.


Sipas Sky, fantazisti brazilian do të qëndrojë në Bavari përtej 30 qershorit, në pritje që klubi gjerman të vendosë ta blejë ose jo përfundimisht lojtarin.

Ish-ylli i Liverpool-it dhe Inter-it është kthyer të stërvitet me skuadrën pas operacionit në kavilje dhe mund të luajë disa minuta në dy ndeshjet e fundit të Bundesliga-s./KosovaPress/

Lexo edhe

error: