Batutat e Ahmetit në dorëzimin e mandatit: Erdha duke qeshur si Përparimi (Video)

Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është parë në humor të mirë gjatë dorëzimit të mandatit si i pari i Prishtinës. Mes batutash, ai priti në zyre kryetarin e ri të Prishtinës, Përparim Rama.

Ai i dhuroi Ramës një testaturë pa shkronjat “p” dhe “r” për të mos shkruar “Përparim Rama”.


Ahmeti tha se kishte ardhur në detyrë, njëjtë si Përparimi, duke qeshur por po largohet prapë duke qeshur

Ndiqni momentet më interesante nga ceremonia e pranim-dorëzimit të Ahmetit dhe Ramës.

Lexo edhe

Video

3 Comments

  • […] Gjatë gjithë kohës, dorëzim-pranimi i detyrës së kryetarit të Prishtinës kaloi me batuta mes… […]

  • […] Batutat e Ahmetit në dorëzimin e mandatit: Erdha duke qeshur si Përparimi (Video) Ahmeti ia bënë dhuratë Ramës një tastierë Profili i kryetarit të ri të Prishtinës ​Përparim Rama betohet si kryetar i Prishtinës […]

  • […] Batutat e Ahmetit në dorëzimin e mandatit: Erdha duke qeshur si Përparimi (Video) ​Përparim Rama betohet si kryetar i Prishtinës Përparim Rama sot merr detyrën e kryetarit të Prishtinës Përfundon numërimi i votave, Prishtinën e fitoi Përparim Rama Përparim Rama: Prisja një fitore më bindëse Vitia: Prishtina e ka një kryetar të ri dhe është Përparim Rama […]

Komentet janë të mbyllura.