Batatina: Klubet po e humbin durimin, pezullimi i garave rruga e vetme

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina edhe njëherë ka reaguar ashpër për moslicencimin e Federatës së Futbollit të Kosovës, dhe rrjedhimisht edhe pamundësinë që klubet të përfitojnë nga Ligji i Sponsorizimit. Përmes një postimi në “Facebook”, Batatina ka shprehur zhgënjimin e tij për mislicencimin e kësaj federatae nga ana e Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, … Continue reading Batatina: Klubet po e humbin durimin, pezullimi i garave rruga e vetme