Bashkohen Loredana dhe Mozzik

Bashkohen Loredana dhe Mozzik

U raportua se u ndan, por Loredana dhe Mozzik na befasuan përsëri.

Dyshja ka paralajmëruar se do të publikojnë projektin e tyre më të ri.


“Mit mir” mban titullin kjo këngë e cila në shqip ka përkthimin “Me mua”.

Lexo edhe

Video