Bashkëshorti ndodhet në izolim, Heidi aktivizohet në Instagram

Bashkëshorti ndodhet në izolim, Heidi aktivizohet në Instagram

Heidi Klum (49) është e vetmuar këto ditë, pasi bashkëshorti i saj Tom Kaulitz (32) dhe vëllai i tij binjak Bill janë të infektuar me koronavirus dhe ndodhen në izolim.

Modelja e njohur gjatë kësaj kohe është mjaft aktive në Instagram, ku më së shumti shfaqet në edicione seksi dhe joshëse.

Nëna e katër fëmijëve po “përcëllon” ndjekësit e saj në Instagram me edicionet e saj të nxehta dhe shumë po pyesin se si ia del të duket më mirë pavarësisht moshës.


Ajo nuk e ka problem lakuriqësinë dhe nëna e saj një herë ka thënë se kanë shkuar në një plazh nudistësh me fëmijët e tyre.

Lexo edhe

Video

error: