Bashkëjetoi me një të mitur, llapjani shoqërohet në Polici

Bashkëjetoi me një të mitur, llapjani shoqërohet në Polici

Një burrë nga Podujeva u shoqërua në Polici, pasi që ishte duke bashkëjetuar me një të mitur.

“Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”, informoi sot Policia.


Rasti u cilësua si “Bashkëjetesë me personin nën moshën 16 vjeçare”.

Sipas raportit, rasti ka ndodhur të enjten mbrëma.

Lexo edhe

Video