Bardhi kalon në avantazh Levanten

Bardhi kalon në avantazh Levanten

Enis Bardhi i ka dhënë avantazhin skuadrës së Levantes në ndeshjen kundër Espanyolit.

Futbollisti nga Kosova arriti të shënoj gol në minutën e 67-të të ndeshjes, shkruan KosovaPress.


Bardhi arriti të shmang tre kundërshtar dhe më pas me një gjuatje fantastike arriti të mposht gardiann kundërshtar./KosovaPress/

Lexo edhe

Video

error: