Barcelona-Valencia, formacionet zyrtare

Barcelona-Valencia, formacionet zyrtare

Në kuadër të javës së nëntë të La Ligas Barcelona e pret Valencian në “Camp Nou”, ndeshje kjo e cila fillon nga ora 21:00.

“Blaugranët” deri më tani i kanë zhvilluar shtatë ndeshje dhe nga të cilat kanë tri fitore, tri barazime dhe një humbje, përcjellë KosovaPress.


Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona:Ter Stegen, Dest, Pique, Sergio, Depay, Fati, Alba, Roberto, De Jong, Eric, Gavi

Valencia: Cillesen, Paulista, Hugo, Guedez, Gomez, Soler, Diakhaby, Gaya, Wass, Duro, Foulquier

Lexo edhe

Video