Barcelona në kërkim të një trajneri të ri

Barcelona në kërkim të një trajneri të ri

Tanimë, si duket e ardhmja e trajnerit Ronald Koeman nuk do të zgjasë edhe shumë kohë te Barcelona, ku sipas shumë mediave shkarkimi i tij pritet të ndodhë sot.

Sipas gazetarit të njohur Fabrizio Romano, Barcelona momentalisht është duke shikuar mundësitë për trajnerin e ri, dhe planet aktuale të klubit do të ndryshojnë.


I gjithë ky proces ka filluar pasi që të gjithë pjesëtarët e bordit kanë rënë dakord se klubit i duhet ndryshim, përcjell KosovaPress.

Momentalisht, krerët e Barcelonës janë në bisedime me disa trajnerë të ndryshëm për të gjetur zëvendësuesin e Ronald Koeman.

Lexo edhe

Video