Barcelona në epërsi kundër Plzen, shënon Alonso – video

Barcelona në epërsi kundër Plzen, shënon Alonso – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes skuadrës së Plzen dhe Barcelonës, ku kjo e fundit e ka gjetur golin e para në stadiumin “Doosan Arena”.

Barcelona ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Plzen, përmes golit të shënuar nga Marcos Alonso, raporton KosovaPress.


Alonso shënon në minutën e 6’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(13) manksa on Twitter: “Barcelona’s first goal , Alonso 🎥 : #ViktoriaBarca #ViktoriaPlzen #Alonso #uefachampionsleague #UCL https://t.co/xoRBVZNz40” / Twitter

Lexo edhe

Video