Barcelona ia mbyll derën Galatasarayt për Penan

Barcelona ia mbyll derën Galatasarayt për Penan

Siç bëhet e ditur nga eksperti i njohur i transferimeve, Fabrizio Romano, portieri Inaki Pena pritet të qëndrojë te Barcelona.


Barcelona ka refuzuar të gjitha kontaktet me Galatasarayn para disa ditësh, pasi që nuk e ka ndërmend që të pranoj asnjë ofertë për portierin e ri spanjoll, raporton KosovaPress.

Krerët e Barçës veçse janë në bisedime të avancuara për të rinovuar dhe zgjatur kontratën e Inaki Penas sa më shpejtë që është e mundur.

Lexo edhe

Video