Barcelona i ofron 5 lojtarë Interit për Lautaro Martinez

Barcelona i ofron 5 lojtarë Interit për Lautaro Martinez

Barcelona i ofron Interit 5 futbollistë për sulmuesin argjentinas Lautaro Martinez.


Sulmuesi argjentinas i Interit është kthyer në një fiksim për klubin blaugrana që është në kërkim të pasuesit të Luis Suarez, dhe pavarsisht emergjencës nga koronavirusi, Barça nuk heq vëmendjen nga merkato dhe nga Lautaro Martinez.

Blaugranat nuk dëshirojnë të paguajnë 111 milionë eurot e klauzolës së largimit të futbollistit nga Interi dhe për të ulur shifrën që do të japin “cash” i kanë bërë me dije klubit zikaltër të zgjedhë një apo2 nga 5 futbollistët e propozuar, emrat e të cilëve janë: Semedo, Alena, Tobido, Arthur e Vidal. Topi tashmë kalon te Interi.

Lexo edhe

Video

error: