Barcelona gjen edhe golin e tretë kundër Elches, shënon Lewandowski – video

Barcelona gjen edhe golin e tretë kundër Elches, shënon Lewandowski – video

Momentalisht është duke u zhvilluar pjesa e dytë e ndeshjes tejet interesante mes Barcelonës e Elches, ku vendasit po kryesojnë me tre gola.

Barcelona ka arritur ta shënojë edhe golin e tretë në ndeshjen kundër Elches, përmes yllit polak, Robert Lewandowski, përcjell KosovaPress.

Lewandowski shënon golin e dytë personal të ndeshjes dhe të tretin për Barcelonën në minutën e 48’.


Rezultati momental, 3:0.

Golin e Lewandowskit e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video