Barcelona dhe PSG futet në garë për mesfushorin e Arsenalit

Barcelona dhe PSG futet në garë për mesfushorin e Arsenalit

Mesfushori francez është i interesuar për një aventurë të re.

Mesfushori i Arsenalit, Matteo Guendouzi është në kontakt me një numër të madh të klubeve evropiane.


Sipas asaj që shkruajnë mediat e huaja, tani në garë për mesfushorin francez kanë hyrë edhe skuadra si Barcelona dhe PSG, transmeton KosovaPress.

Më parë për lojtarin e Arsenalit të interesuar kanë qenë edhe skuadra si Inter dhe Atletico Madrid./KosovaPress/

Lexo edhe

error: