Barcelona – Bilbao, formacionet zyrtare, Messi luan nga fillimi

Barcelona – Bilbao, formacionet zyrtare, Messi luan nga fillimi

Barcelona dhe Athletic Bilbao do të ballafaqohen sonte me fillim nga ora 21:00 në kuadër të xhiros së 20 të La Ligas.

Duket se Atletico Madridi tashmë është i pakapshëm në kreun e tabelës, por Ronald Koeman kërkon që skuadra e tij të jap maksimumin në çdo ndeshje, përcjell KosovaPress.


Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona:Ter Stegen, Araujo, Griezmann, Pjanic, Messi, Dembele, Pedri, Alba, De Jong, Umtiti, Mingueza

Athletic Bilbao: Simon, Capa, Yeray, Martinez, Yuri, De Marcos, Farcia, Vengedor, Muniani, Williams, Rui Garcia. 

Lexo edhe

Video